پشتیبانی

لوله بازکنی فرمانیه | با تهران صنعت کیفیت را ارزان بخرید | 09196424070
لوله بازکنی فرمانیه
5/5

 

لوله بازکنی فرمانیه در کوتاه ترین زمان

.

شاید شما هم با این صحنه رو به رو شده اید که وقتی وارد خانه می شوید بوی آزار دهنده ای به مشام میرسد.این بو دلایلی متفاوتی می تواند داشته باشد , یکی از دلایل این بو گرفتگی لوله در یکی از نواحی منزل میباشد.عده ای از افراد برای پیشگیری از وقوع مشکل جدی از اسید های لوله بازکنی استفاده می کنند و عده ای از کنار این موضوع به آسانی میگزرند.

 

روش های لوله بازکنی فرمانیه در منزل ؟!

.

عده ای از افراد برای رفع مشکل لوله بازکنی فرمانیه از روش های خانگی استفاده می کنند.

.

استفاده از سیخ : از روش های رایج در بین مردم فرو کردن سیخ درون لوله ی گرفته است . در بعضی مواقع که گرفتگی لوله جزئی باشد این روش میتواند مشکل را حل کند.اما اگر مشکل جدی باشد این روش بسیار خطرناک است و میتواند آسیب جدی به لوله بزند و هزینه های گزافی روی دستتون بگزارد.

.

استفاده از اسید : روش دیگر استفاده از مواد شیمیایی (پودر لوله بازکنی , محلول لوله بازکنی) می باشد.این مواد چربی ها و رسوبات آب را از بین می برد اما باید این قضیه را بدانید که همانطور که این محلول ها چربی ها را از بین می برد , لوله را نیز از بین میبرد و درز های لوله را باز می کند.و شما بجای اینکه مشکل را حل کرده باشید , آن را چند برابر کرده و هزینه را بالا برده اید.

.

استفاده دریل های خانگی : استفاده از دریل های خانگی در مواردی که گرفتگی جزئی باشد میتواند به شما کمک کند. اما همین دریل ساده هم نیاز به تخصص دارد و استفاده از آن توسط فرد بدون تخصص میتواند مشکلاتی را بوجود بیاورد که هزینه آن بسیار بیشتر از هزینه لوله بازکنی توسط یک متخصص میباشد.

.

بهترین روش لوله بازکنی در فرمانیه چیست ؟!

.

پس از امتحان روش های خانگی اگر نتیجه نگرفتید باید چیکار کنید ؟

بهترین کار این است که کار را به یک متخصص بسپارید تا از عواقب کار نیز آسوده خاطر باشید. متخصصان شرکت تهران صنعت با گزارندن جلسات فنی و آزمون های ارزیابی می تواند بهترین گزینه شما برای لوله بازکنی فرمانیه باشد.شما میتوانید از تضمین کیفیت و ضمانت کتبی کار که توسط سرویسکاران ما ارائه میشود بهره مند شوید.کافیست با شماره 09196424070 تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت از این خدمات بهره مند شوید.

از کجا بفهمیم نیاز به لوله بازکنی فرمانیه داریم ؟

گرفتگی لوله علائم زیادی دارد که به شما میگوید نیاز به لوله بازکنی فرمانیه دارید.با توجه به این علائم میتوانید از بروز مشکل جدی جلوگیری کنید.

لوله بازکنی فرمانیه

پیچیدن بوی بد (بوی فاضلاب) در ساختمان و راه پله ها ی مزل

رفع گرفتگی

تخلیه کند آب از سیفون ظرفشویی و یا از کاسه دسشویی

لوله بازکنی فرمانیه

بالا زدن آب از سرویس های بهداشتی و یا لوله های کفشوی

شرکت تهران صنعت چه خدماتی را ارائه میدهد؟

.

بازکردن لوله فاضلاب : یکی از پرسفارشترین خدمات ما لوله بازکنی فاضلاب است.بدلیل عدم استفاده از توصیه های خدماتی (استفاده از توری و …) این مشکل در اغلب منازل بوجود می آید.

.

رفع گرفتگی توالت ایرانی : توالت های ایرانی بدلیل ساختارشان در لوله کشی و استفاده از شترگلویی باعث ته نشینی رسوبات آب و مدفوعات میشود.همچنین تهنشینی سیمان و مصالح ساختمانی در زمان ساخت و ساز باعث جذب چند برابری رسوبات می شود.کارتان را با خیال راحت به لوله بازکنی فرمانیه بسپارید.

.

رفع گرفتگی توالت فرنگی : توالت های فرنگی بدلیل معماری داخل کاسه که از پیچ خم های زیادی استفاده شده رسوبات را در خود جذب میکند و با استفاده در دراز مدت میتواند مشکل گرفتگی در داخل کاسه را بوجود بیاورد با خیال راحت مشکل گرفتگی توالت فرنگی را به متخصصان ما در لوله بازکنی فرمانیه بسپارید.

.

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی : عدم استفاده از توری در ورودی لوله ی سینک ظرفشویی میتواند یکی از عواملی باشد که باعث گرفتگی لوله میشود.و همچنین تمیز نکردن سیفون سینک عامل مهمی در گرفتگی لوله می باشد که موجب جذب رسوبات و چربی مواد غذایی داخل میشود .

.

رفع گرفتگی کفشوی حمام و آشپزخانه : شستشوی کف آشپزخانه با آب داغ باعث جذب رسوبات آب درون لوله ها به خصوص لوله های چودنی میشود.همچنین موهای اصلاحی در حمام موجب اصلی گرفتگی لوله حمام میشود و رسوبات آب گرم این پروسه را سریعتر میکند و باعث کیپ شدن لوله می شود.

.

رفع گرفتگی کفشوی پارکینگ و پشت بام : لوله های کفشوی پارکینگ و پشت بام بدلیل وجود گردوخاک و شن گرفتگی شدید تری نسبت به سایر لوله ها دارند.و به همان اندازه از اهمیت بالایی برخوردار است که باید آن را برای جلوگیری از وقوع مشکلات شدیدتری جدی گرفت.

.

درآوردن اشیاء از لوله : بعضی مواقع بدلیل حواسپرتی اشیائی درون کاسه توالت و یا سینک گیر میکند. اشیاء گرانبهایی که درآوردن آنها الزامی میباشد.این کار امکان ندارد تا بوسیله ی روش های خانگی انجام شود و باید حتما آن را به یک متخصص بسپارید.