پشتیبانی

حفر چاه فاضلاب,چاه جذبی,چاه ارت,چاه پافیلی|09196424070|تهران صنعت

حفر چاه

شرکت فنی تهران صنعت در زمینه حفر و تعمیر چاه فاضلاب در تهران در حال فعالیت می باشد. این شرکت ، حفر چاه، تعمیر چاه و ترمیم چاه کهنه را بصورت جدی دنبال می کند.چاه های حفر شده توسط شرکت تهران صنعت با ضمانت کتبی و به صورت اصولی بوده و ریزش نمی کنند.

09196424070
f_img
f_img f_img f_img
f_img
f_img

انواع حفر چاه از نظر کاربرد ;

حفر چاه فاضلاب : مورد استفاده ی چاه فاضلاب در برخی از مناطق تهران است که هنوز به فاضلاب شهری متصل نشده اند. و یا اینکه برای واحد های زیر همکف نیاز به چاه فاضلاب برای دفع خروجی فاضلاب ساختمان دارند .

چاه جذبی : اگر جنس خاک منطقه ی شما به گونه ای باشد که جذب آب ندارد و چاه شما به صورت متوالی پر میشود . و مجبور به تخلیه چاه مداوم هستید باید یک چاه جذبی جدید کنده شود.بنا بر روش های موجود در چاه جذبی شما دیگر نگران پر شدن چاه خود نخواهید شد.

چاه ارت : چاه ارت به منظور اتصال سیم های محافظ برق ساختمان انجام میشود.چاه ارت باید توسط یک متخصص انجام شود. چون نیاز به اصول و قواعد خاص خود دارد.

چاه پافیلی : همانطور که از اسمش پیداس چاه پافیلی شبیه پای فیل کنده میشود.چاه پافیلی به منظور زیر سازی ستون های ساختمان انجام میشود. و اصولی انجام دادن آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

09196424070

تاثیر نوع خاک در حفر چاه

عمق و عمر چاه به جنس خاک و موقعیت محل حفر چاه بستگی دارد. نوع خاک در نواحی مختلف تهران به 3 نوع تقسیم می‌شود:

featured
خاک رسی

خاک رسی

این نوع خاک جذب چندانی ندارد همانند پنبه عمل میکند و آب را در خود نگه میدارد.

خاک شنی

خاک شنی

این نوع خاک در حفاری از بهترین نوع خاک می باشد وبه دلیل شنی بودن آن از جذب آب بسیار بالایی برخوردار است.

خاک ماسه ای

خاک ماسه ای

این نوع خاک جذب آب نسبتا کمی نصب به خاک شنی دارد و پس از چند مدت جذب آب , خاک اشباع میشود.

سنگ

سنگ

در برخی از مناطق تهران که بر روی کوه پایه ها ساخته شده اند جنس زمین از سنگ بوده و در برخی مواقع میتواند جذب آب خوب داشته باشد و در مواقع بالعکس.

روش های حفاری چاه

حفاری چاه از نظر کاربرد و استفاده با روش های مختلفی صورت میگیرد که در زیربه آنها اشاره می شود.

یکی از روش های حفاری چاه آب استفاده از روش حفاری چاه روتاری می باشد.در این نوع از حفاری از روش دورانی که مته ی حفاری و سوزن که به هم متصل هستند استفاده میشود. و گل و لای آن توسط پمپ های قوی مخصوص این کار استخراج میشود.

در این روش از حفاری چاه یک مته سنگین فلزی با استفاده از کابل های قوی بالا و پایین می شود.با انجام این عمل سنگ و خاک کنده شده و مته داخل زمین فرو میرود.

در این روش از حفاری چاه یک سر مته که به سر دستگاه حفاری متصل است در حین چرخش باعث حفر چاه می شود.در اینجا از یک ماده ی مخصوص به نام گل حفاری استفاده میشود .که از طریق سر مته وارد محل حفاری چاه شده و باعث خنک کردن سر مته میشود.

چاه نقطه از یک لوله سوراخ دار به طول (تقریبا) 120 سانتی متر و قطر 4 سانتی متر تشکیل شده است.این استوانه یک شیر توپی برای تنظیم جریان آب و یک صفحه ی فلزی برای جلوگیری از ورود گل لای به داخل لوله میشود.

این روش مناسب حفاری چاه فاضلاب می باشد که از نیروی انسانی استفاده میشود. برای حفر چاه از دستگاه های سنتی مانند کلنگ و یا از دستگاه های امروزی مانند هیلتی استفاده میشود. همچنین برای بالا آوردن خاک از بالابر و سطل های مخصوص استفاده میشود.

featured

متراژ مناسب حفر چاه فاضلاب

متراژ مناسب حفر چاه که توسط شرکت آب و فاضلاب اعلام شده برای یک ساختمان 10 واحده , طول میله ی بین 8 و 12 متر می باشد .و انباری با ارتفاع و قاعده 2 متر و طول 7 متر میباشد.(این متراژ تقریبی بوده و برای همه ی مناطق تهران و همه نوع مصرف مناسب نمی باشد برای اطلاع دقیق از متراژ با شماره 09196424070 تماس بگیرید)

f_img

تماس با ما

در هر کجای تهران و یا اطراف تهران که هستید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.

داخل تهران
09196424070
اطراف تهران
09197731030