پشتیبانی

تخلیه چاه تهران |کیفیت بالا|قیمت پایین|سراسر تهران|09196424070|تهران صنعت
تخلیه چاه
5/5

 

تخلیه چاه در سراسر تهران

شاید برای شماهم این اتفاق افتاده است که وارد منزل شوید و بوی فاضلاب در تمام منزلتان پیچیده باشد یا اینکه پس از چندین بار اقدام برای لوله بازکنی , موفق به حل مشکل نشده اید.و یا اینکه وارد پارکینگتان شوید و ببینید آب از کفشوی ها زده بیرون این اوضاع غیر قابل تحمل بوده و باید هرچه زودتر توسط متخصص این کار اقدام به رفع مشکل کنید.

 

علائم پر شدن چاه چیست ؟!

با توجه به علائمی که در زیر بیان میکنیم میتوانید از بروز مشکل جدی جلوگیر کنید و قبل از وقوع مشکل , آن را حل کنید.

بوی بد فاضلاب : از علائم اصلی پر شدن چاه , بوی بد فاضلاب ناشی از نزدیکی سطح آب و فضولات چاه به دهانه ی چاه می باشد.بوی فاضلاب در ایام آخر هفته و بین ساعات 7 الی 11 شب که مصرف آب بالا می باشد شدیدتر میشود.این یک هشدار جدی برای تخلیه چاه می باشد و باید قبل از وقوع مشکل بدتری اقدام به رفع مشکل کنید.

وجود حشرات موزی : پیداشدن ناگهانی حشرات در سرویس های بهداشتی و اطراف کفشوی های نزدیک به چاه علامت دیگر پر شدن چاه می باشد.پیدایش سوسک های فاضلابی و حشرات که به علت نزدیک شدن سطح آب به دهانه لوله ورودی چاه میباشد.و هشدار جدی برای شما می باشد که باید چاه را هرچه زودتر تخلیه کنید.

گرفتگی پی در پی لوله ها : اگر برایتان این اتفاق افتاده که لوله تان گرفته و پس از چندین بار اقرام برای رفع  مشکل , مشکلتان حل نشده به شما یقین می دهیم که چاهتان پر شده.

 

روش های تخلیه چاه چیست ؟!

 

و اما وقتی از پر شدن چاه تان اطمینان حاصل کردید , برای تخلیه چاه چه روش هایی وجود دارد و کدام روش برای شما بهتر است ؟؟

تخلیه چاه با پمپ لجنکش : یکی از روش هایی که برای خالی کردن چاه وجود دارد استفاده از پمپ لجنکش می باشد.این پمپ در دو نوع تکفاز و سه فاز موجود می باشد.مکان های استفاده از پمپ تکفاز,برای سپتنیک و چاه هایی که فضولات کمی دارد و آبکی میباشد.پمپ سه فاز نیز در همین امور کاربرد دارد با این فرق که قدرت بالایی دارد و در چاه هایی که در پارکینگ ها با ارتفاع زیاد از سطح زمین هستند کاربرد دارد.

تخلیه چاه با مکنده : در این روش که همانند مکانیزم جاروبرقی عمل میکتد یک پمپ مکنده که با بغل گیربکس ماشین کار میکند و به تانکر متصل می باشد.از انتهای تانکر لوله ای خارج شده و داخل چاه میشود,این روش برای فضولات سخت کاربرد دارد و اندازه ی لوله ی 10 هرچیزی وارد شود به داخل تانکر میبرد.این روش در فواصل دور بین تانکر و چاه کاربرد چندانی ندارد و از قدرت دستگاه می کاهد.

علت پر شدن پی در پی چاه چیست ؟!

هر چاه فاضلابی پس از یکبار پر شدن,روزنه های موجود در دیواره ی چاه میگیرد و پس از خالی کردن چاه این روزنه ها باز نمیشود,به همین دلیل چاه دیگر جذب آب نداشته و مثل یک مخزن پلاستیکی عمل می کند.برای رفع مشکل نیاز به لایروبی چاه دارید,که یک نیروی انسانی وارد چاه می شود و دیواره ی چاه را تراش میدهد و راه های نفوذ آب را باز می کند.اگر با لایروبی چاه نیز مشکل حل نشد و یا اینکه بدلیل ریزشی بودن چاه نتوانستید چاه را لایروبی کنید میتوانید از حفر چاه جدید کمک بگیرید.

تهران صنعت چه خدماتی انجام میدهد؟

تهران صنعت مجری تمامی خدمات در سراسر تهران میباشدو در زمینه ی تخلیه چاه خدمات زیر را انجام میدهد :

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه انواع چاه های فاضلاب منازل مسکونی و کارخانه های صنعتی

تخلیه چاه آشپزخانه

تخلیه چاه آشپزخانه

تخلیه انواع چاه های رستوران ها و آشپزخانه ها در مجتمع های صنعتی

تخلیه سپتنیک

تخلیه سپتنیک

تخلیه انواع سپتنیک ها صنعتی و مجتمع های مسکونی به همراه لایروبی